بیمارستان خاتم الانبیا

اعلام اسامی حافظان برگزیده مرحله نهایی مسابقات قرآن بین بیمارستان‌های تهران

به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)

به گزارش ایکنا، اسامی راهیافتگان به مرحله نهایی هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم بین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران در رشته حفظ قرآن اعلام شد. 
 
براساس این گزارش در بخش آقایان مهدی برنده از بیمارستان دانشکده دندانپزشکی تهران، یوسف وجکانی از بیمارستان شریعتی، محمد اسماعیلی از بیمارستان علوم پزشکی ارتش، علی رفیع از بیمارستان امام رضا(ع)، علیرضا موسوی‌مجد از بیمارستان ۵۰۱ ارتش، محمدمهدی محمدی از بیمارستان امام رضا(ع) ارتش، سعید رادفر از بیمارستان دکتر معیری، عماد ترکی از بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص)، جواد برخورداری از بیمارستان ۵۰۲ ارتش، خلیل ترکانلو و محمدصالح فقیهی از بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) از جمله برگزیدگان هستند.
 
همچنین در بخش بانوان نیز فاطمه خوال از بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص)، افسانه شریعت از بیمارستان لقمان حکیم، پروین مهدی کرمی از بیمارستان هاجر، مرضیه عطایی از بیمارستان فجر، مریم روستایی از بیمارستان ۵۰۱ ارتش، ناصره علیپور از بیمارستان بعثت ناجا، زهرا صلاحی از بیمارستان شهدای تجریش، زینب محبتی از بیمارستان هاجر، فاطمه آقادوستی از بیمارستان دانشکده پرستاری آجا، زینب کریم‌آبادی از بیمارستان فجر و فاطمه قاسمی از بیمارستان پرستاری ارتش از جمله برگزیدگان این دوره از مسابقات در رشته حفظ هستند. 
 
یادآور می‌شود، مرحله نخست رقابت‌های رشته حفظ اواخر هفته گذشته به صورت برخط با قضاوت داورانی چون مهدی قره‌شیخلو و مهدی عباسی در بخش آقایان و هاجر حیدری، زینب آقایی و فاطمه شبانی‌قهرودی در بخش بانوان انجام شد که این حافظان براساس کسب حدنصاب لازم انتخاب شدند.
 
برترین‌ها در سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، ۱۰ دی‌ماه در سالن اجتماعات بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی خاتم‌الانبیا(ص) باهم به رقابت می‌پردازند و در نوبت عصر همان روز نیز آئین اختتامیه این دوره از مسابقات برگزار خواهد شد. 
 

منبع خبر: خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)
لینک خبر: https://iqna.ir/00HYYR

1402/09/07 - 12:40