پیوندها

» آگهی استخدام رسمی کارکنان پرستاری

 

 

بيمارستان فوق تخصصي خاتم الانبياء (ص) از بين فارغ التحصيلان مقطع کاردانی، كارشناسي و کارشناسی ارشد رشته پرستاري از طريق آزمون تخصصي و مصاحبه جهت استخدام رسمی دعوت به همكاري مي نمايد. متقاضيان مي توانند با مراجعه به سايت بيمارستانwww.khatamhospital.com  و تكميل فرم مخصوص استخدام آمادگي خود را جهت همكاري اعلام نمايند.
 
مهلت ثبت نام: 5/3/90
 
توزیع کارت: 18 ام و 19 ام خردادماه
 
آزمون: 20/3/90
 
 
منابع آزمون
 
کتاب آئین تزکیه
نویسندگان: آقای محمد تقی رهبر- محمدحسین رحیمیان
ناشر: بوستان کتاب قم
انتشارات: دفتر تبلیغات اسلامی
 
کتاب آزمون های NCLEM- RN
مترجمین: مرضیه مالکی- نادره خدمت- نیره ابراهیمی- زهرا صفوی بیات- میترا قیمی- جمیله محتشمی
انتشارات: بشری
 
کتاب روشهای پرستاری بالینی
ترجمه و تألیف: ملیحه السادات موسوی- مریم علیخانی
انتشارات: شهراب- آینده ساز
ویرایش: محتشم
 
شرایط استخدام
 
شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام
تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد و التزام عملی به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد و التزام عملی به اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه، تدین به دین مبین اسلام، داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت جهت آقایان، عدم اتهام و محکومیت به فساد اخلاقی و اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر همچنین داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی اشتغال، ضمن اینکه داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و خصوصی و یا بازخرید خدمت باشند.
 
شرایط اختصاصی استخدام
 دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاه معتبر در مقاطع کاردانی، کارشناسی، و کارشناسی ارشد پرستاری، حداقل سن 20 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی استخدام.
 
تبصره 1: داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367 بطور داوطلبانه خدمت کرده اند)، افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر آزادگان و فرزندان شهداء و جانبازان 25% و بالاتر در اولویت می باشند. قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران و خانواده معظم شهداء اعمال می گردد. قوانین و مقررات حاکم بر امور استخدامی در خصوص دیگر اقشار از جمله افراد بومی نیز حسب مورد اعمال می گردد.
 
تبصره 2: دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین دارندگان مدارک معادل حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند و به مدارک ارسالی آنان به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
تبصره 3: چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب (حتی پس از قبولی نهایی و صدور حکم استخدام) محرز شود داوطلب اطلاعات و مدارک خلاف واقع داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، محروم و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد و در صورت صدور، حکم استخدامی آنها لغو و بلا اثر می شود و هیچگونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
 
تبصره 4: مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
 
تبصره 5: کارکنانی که در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) بصورت قراردادی مشغول خدمت می باشند در اولویت و به ازاء هر سال سابقه امتیاز خواهند داشت.
 
توجه: کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی جهت مصاحبه و اعلام نظر نهائی به گروه مصاحبه گر معرفی و پس از تأیید نظر قطعی اعلام خواهند شد.

 

1390/08/28 - 21:58