پیوندهای بسیج جامعه پزشکی

» دكتر كوليوند: ارايه خدمات مطلوب درماني به مراجعه كنندگان يكي از اهداف عالي بيمارستان خاتم الانبياء(ص) است

 

مدير داخلي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) گفت: يكي از اهداف عالي اين مركز مجهز درماني ارايه خدمات درماني و بيمارستاني در سطوح پيشگيرانه، تشخيصي، درماني و توانبخشي مطابق با خواست مراجعان و دستيابي به رضايت مطلوب آنهاست.

دكتر«پيرحسين كوليوند» روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) اهداف عالي اين بيمارستان را در ارايه خدمات متنوع به بيماران و مراجعه كنندگان، به اين مركز درماني را تشريح كرد.

وي توضيح داد: ارايه مراقبت هاي جامع به خانوادهاي معظم شهدا، ايثارگران و جانبازان گرانقدر، مديران و مسوولان کشور، مردم جامعه و ميهمانان خارجي مراجعه كننده به اين مركز درماني با تضمين حداکثر کيفيت از ديگر اهداف عالي اين بيمارستان است.

مدير داخلي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) ادامه داد:

ايمني و اثر بخشي اقدامات و بهره گيري از فرهنگ اسلامي به منظور ايجاد مطلوبيت در خدمات و ارايه الگوي بيمارستان اسلامي از ديگر اهداف عالي اين بيمارستان در خدمات دهي به بيماران و مراجعه كنندگان به اين مركز تخصصي و فوق تخصصي است.  

كوليوند اضافه كرد:‌ شناسايي و بکارگيري جديدترين يافته ها در حوزه بهداشت و درمان و خدمات بيمارستاني به منظور استفاده از دانش و فناوري هاي روز براي حفظ و افزايش سلامت بيماران و مراجعه كنندگان و ايجاد ارتباطات و تعامل اثربخش با مراکز علمي و تحقيقاتي دنيا از ديگر اهداف عالي اين بيمارستان در خدمات دهي به مشتريان اين مركز درماني و بيمارستاني است.

وي استقرار نظام هاي اطلاعات و ارتباطات توانمند و فراگير، رعايت استانداردهاي مطلوب ملي و بين المللي، ايجاد دسترسي آسان جامعه به خدمات بيمارستان، استقرار نظام آموزشي کارکنان و بيماران متناسب با نيازهاي آنها و توسعه تعهد داخلي و جلب احترام بيروني را از ديگر اهداف عالي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) عنوان كرد.

اين مقام مسوول در بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) تصريح كرد:‌ ايجاد يک فرهنگ باز که خواهان به مشارکت گذاشتن روش هاي جديد مديريت و مراقبت با ساير مراکز درماني به صورت روابط سودمند دو جانبه باشد نيز از اهداف عالي اين مركز درماني در ارايه خدمات متنوع درماني به مراجعه كنندگان به اين بيمارستان است.

دكتر كوليوند، ايجاد يک سيستم ياد گيرنده موفق براي دستيابي به برترين مهارت هاي فردي و حرفه اي به منظور برآورده کردن نيازها و انتظارات مردم، بکارگيري ساختار مناسب، فناوري هاي روز و جديدترين روش هاي درماني براي ارايه خدمات تشخيصي و درماني با حداکثر سرعت و تامين بيشترين ميزان رضايت مندي بيماران را از ديگر اهداف عالي بيمارستان خاتم الانبياء(ص) ذكر كرد.

وي گفت: برقراري روابط پايدار با فراهم کنندگان مواد اوليه و تجهيزات، براي اطمينان از دسترسي پيوسته به امکانات و منابع اثر بخش، بسط مهندسي سيستم و دستيابي به حداکثر هماهنگي بين اجزا و اعزام گروه خدمات پزشکي به درون جامعه و ارايه مراقبت هاي درماني در آنسوي ديوارهاي بيمارستان از ديگر اهداف عالي اين بيمارستان مي باشد.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) در سال 1366 و به منظور تامين نيازهاي درماني فوق تخصصي كه در آن سالها بيماران را برای درمان مجبور به اعزام به خارج از كشور مي كردند تاسيس شد و با همكاری مجربترين كادرهای پزشكی و پيشرفته ترين وسايل به كار خود در ارائه برترين خدمات  بهداشتی – درمانی به خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران و ساير مراجعين درکمترین زمان، با کیفیتی تضمین شده و هزینه ای پذیرفتنی که بر همه جنبه های سلامت و رضایت مراجعین متمرکز است، ادامه مي دهد.

1393/11/12 - 14:23